| نوع پایه | آویز؛ سقف؛ دیوار; استانچیون |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 100VAC-240VAC |
| قدرت | 50-300 وات |
| دمای رنگ | سفید خنک |
| طول عمر کاری (ساعت) | 100000 |
| درجه حفاظت | IP65، IP66 |
|---|---|
| دمای کاری | -45 - 50 درجه سانتیگراد |
| خروجی لومن | 4680lm |
| ولتاژ نامی | 100-277VAC,50/60Hz؛220-240VAC 50/60Hz |
| ورودی های کابل | G3/4" |
| قدرت لامپ | 30 وات، 50 وات، 60 وات |
|---|---|
| دمای رنگ | 5700k |
| شاخص رندر رنگ | > 80 |
| ولتاژ نامی | 100-277VAC,50/60Hz؛220-240VAC 50/60Hz |
| درجه حفاظت | IP66 |
| نوع مدل | بوی اسیر |
|---|---|
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| علامت قبلی | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| نوع لامپ | لوله LED / فلورسنت |
| مواد | خانه آلومینیوم ریخته شده |
| نوع مدل | بوی اسیر |
|---|---|
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| علامت قبلی | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| لامپ | لوله LED / فلورسنت |
| مواد | خانه آلومینیوم ریخته شده |
| نوع مدل | بوی اسیر |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
| زمان تحویل | 5-8 روز کار |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 50000/ماه |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 3 سال |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 5 سال |
| ولتاژ ورودی (V) | AC220 |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 120 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
|---|---|
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 90 دقیقه / 180 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| تابع | روشنایی اضطراری |