| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 3 سال |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 5 سال |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 5 سال |
| نام | چراغ LED هشدار ضد انفجار با شدت بالا 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| درجه IP | IP65، IP66 |
| نام | چراغ صنعتی LED High Bay ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| ولتاژ ورودی | 100-277vac |
| دمای کاری | -20 - 40 درجه سانتیگراد |
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| نام | چراغ LED ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ولتاژ ورودی | 100-277vac |
| دمای کاری | -20 - 40 درجه سانتیگراد |
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| نام | چراغ هشدار LED ضد انفجار با آژیر قابل شنیدن |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db ⅡC T4 Gb؛ Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| ولتاژ | 380V/220V/110V/36V/24V |
| صدا | 90 دسی بل |
| قدرت | 5 وات |
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
|---|---|
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 90 دقیقه / 180 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| تابع | روشنایی اضطراری |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |