| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |
| İsim | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecesi | IP65, IP66 |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Endüstriyel Led Yüksek Tavan Işık |
|---|---|
| Eski işaret | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlama Korumalı Sesli Sirenli LED Uyarı Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130°Db |
| Gerilim | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ses | 90 dB |
| Güç | 5W |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
|---|---|
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 90 dakika/180 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İşlev | acil durum aydınlatması |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥180dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Çalışma modu | Döndür/Flaş/Flaş/Sabit |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| İsim | LED Patlama Korumalı Işık Korozyon Önleyici Üç Korumalı Tam Plastik Floresan Aydınlatma |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80°C. |
| IP Derecelendirmesi | IP66, WF2 |
| Lamba Işık Verimi | 100 lm/ağ |
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |