| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 3 jaar |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Naam | 120dB Explosiebestendig alarm LED-licht met hoge intensiteit BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-klasse | IP65, IP66 |
| Naam | Explosiebestendig industrieel led-hoogbouwlicht |
|---|---|
| Ex-merk | EX-markering Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Naam | Explosieveilige LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Naam | Explosiebestendig LED-waarschuwingslicht met hoorbare sirene |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Spanning | 380V/220V/110V/36V/24V |
| geluid | 90db |
| Stroom | 5W |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2*3W |
| Noodtijd | 90 minuten/180 minuten |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Functie | noodverlichting |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |