| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 50-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Napięcie wejściowe | 100VAC-240VAC |
| Temperatura pracy (℃) | -20 - 40 |
| Serwis rozwiązań oświetleniowych | Projekt oświetlenia i obwodów elektrycznych |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa oprawa oświetleniowa LED |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Napięcie wejściowe | 100-240VAC |
| Temperatura barwowa | Chłodna biel 6000K |
| Czas pracy (godzina) | 50000 godz |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Mocowanie sufitowe, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |