| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού υψηλής έντασης με προστασία από έκρηξη 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Βαθμός IP | IP65, IP66 |
| Ονομα | Αντιεκρηκτικό Industrial Led High Bay Light |
|---|---|
| Ex mark | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Αντιεκρηκτικό LED Φωτιστικό |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Προειδοποιητικό φως LED με προστασία από έκρηξη με ηχητική σειρήνα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Δυναμικό | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ήχος | 90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ήχος | ≥180dB |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Λειτουργία εργασίας | Περιστροφή/Φλας/Στροβοσκοπική/Σταθερή |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός φωτισμός LED με προστασία από έκρηξη Πλήρης Πλαστικός Φωτισμός φθορισμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Αξιολόγηση IP | IP66, WF2 |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 100lm/w |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |