| Naam | Anticorrosieve en explosieveilige draaischakelaar |
|---|---|
| Materiaal | GRP |
| Bedrijfsspanning | Als de vraag van de klant |
| Ex-merk | Exde IICT6 |
| Bescherming | IP65 |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | 220V/380V110V/24V |
| Type | 16A;32A |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | Explosieveilige industriële ventilatoren |
|---|---|
| Model | FB |
| Matriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Motor | Explosieveilige koperen motor |
| Ex-merk | Exd IIC T4 Gb |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |