| İsim | Korozyon Önleyici ve Patlamaya Dayanıklı Döner Anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Grp |
| Çalışma Gerilimi | 220V/380V |
| Eski işaret | Exde IICT6 |
| Koruma | IP65 |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V110V/24V |
| Tip | 16A;32A |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Endüstriyel Fanlar |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Matrial | Döküm alüminyum alaşımı |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |