| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός και αντιεκρηκτικός περιστροφικός διακόπτης |
|---|---|
| Υλικό | GRP |
| Τάση λειτουργίας | 220V/380V |
| Ex mark | Exde IICT6 |
| Προστασία | IP65 |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V110V/24V |
| Τύπος | 16Α;32Α |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | Βιομηχανικοί ανεμιστήρες με προστασία από έκρηξη |
|---|---|
| Μοντέλο | ΦΒ |
| Μητρική | Άλλες αλουμινένιες ενώσεις |
| Μοτέρ | Χάλκινο μοτέρ με αντιεκρηκτική προστασία |
| Ex mark | Exd IIC T4 Gb |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |