| Name | Anti-Corrosion And Explosion-Proof Rotary Switch |
|---|---|
| Material | GRP |
| Operating Voltage | 220V/380V |
| Ex Mark | Exde IICT6 |
| Protection | IP65 |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V110V/24V |
| Type | 16A;32A |
| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Industrial Fans |
|---|---|
| Model | FB |
| Matrial | Die-cast Aluminum Alloy |
| Motor | Explosion-proof Copper Motor |
| Ex Mark | Exd IIC T4 Gb |
| Base Type | Ceiling Mount, Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |