| İsim | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecesi | IP65, IP66 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Renk | Kırmızı, Amber (Sarı), Yeşil, Mavi (Özelleştirilmiş Mevcut) |
| Ses | Özelleştirilmiş mevcut |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Alarm Uyarı Işığı Ses Sinyal Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Alarm Işığı, Yüksek Yoğunluklu Uyarı Flaşörü, AC220V/DC24V, Endüstriyel Güve |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130°C Db. |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Kehribar (Sarı) |
| Ses | Özelleştirilmiş mevcut |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80°C Db |
| Hacim | 90 dB |
| Gerilim | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil, Beyaz |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Yanıp Sönen Sesli ve Görsel Alarm Uyarı Işığı |
|---|---|
| Tip | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥90dB |
| Güç | 5W |
| Gerilim | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| ağırlık | 1kg/2kg/3kg |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Garanti | 1 Yıl |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |