| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Jasny kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Materiał okładki | szkło hartowane |
| Źródło światła | Ultra-jasne diody LED |
| Dostępne kolory | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Częstotliwość błysków | 150 razy/min |
| Temperatura pracy | -40°C~50°C |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe, stroboskopowe światła ostrzegawcze LED Oświetlenie alarmowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |