| Naam | 120dB Explosiebestendig alarm LED-licht met hoge intensiteit BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-klasse | IP65, IP66 |
| Naam | Explosiebestendig alarm LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kleur | Rood, Amber (geel), groen, blauw (aangepast beschikbaar) |
| Audio | Aangepast beschikbaar |
| Lichtbron | LED |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig alarmwaarschuwingslampje Geluidssignaallicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | Explosiebestendig LED-alarmlicht, waarschuwingsstroboscoop met hoge intensiteit, AC220V / DC24V, ind |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T4 Gb / Ex db IIIC T130℃ Db. |
| Kleur | Rood, groen, blauw, amber (geel) |
| Audio | Aangepast beschikbaar |
| Lichtbron | LED |
| Naam | Explosiebestendig Alarmlicht |
|---|---|
| Ex-merk | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| Volume | 90db |
| Spanning | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Kleur | Rood, Bule, Geel, Groen, Wit |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig knipperend hoorbaar en visueel alarmwaarschuwingslampje |
|---|---|
| Type | Ex db IIB T6 Gb, Ex db IIIC T80°C Db |
| geluid | ≥90dB |
| Stroom | 5W |
| Spanning | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| gewicht | 1Kg/2kg/3kg |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Garantie | 1 jaar |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Naam | Explosiebestendig Alarmlicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥180dB |
| Stroom | 20W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Garantie | 1 jaar |