| نام | چراغ LED هشدار ضد انفجار با شدت بالا 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| درجه IP | IP65، IP66 |
| نام | چراغ LED زنگ ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIC T4 Gb؛ Ex tb IIIC T130°C Db |
| رنگ | قرمز، کهربایی (زرد)، سبز، آبی (سفارشی موجود) |
| صوتی | سفارشی موجود |
| منبع نور | LED |
| نام | چراغ هشدار هشدار ضد انفجار چند لایه چراغ سیگنال صدا |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ هشدار LED ضد انفجار، بارق هشدار با شدت بالا، AC220V/DC24V، سیگنال ایمنی صنعتی |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، کهربایی (زرد) |
| صوتی | سفارشی موجود |
| منبع نور | LED |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| حجم | 90 دسی بل |
| ولتاژ | 24V/36V/110V/220V/380V |
| رنگ | قرمز، قرمز، زرد، سبز، سفید |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| ولتاژ | 220V/110V/24V/36V/380V |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| وزن | 1 کیلوگرم / 2 کیلوگرم / 3 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| گارانتی | 1 سال |
| تابع | هشدار هشدار |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |