| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V110V/24V |
| Tip | 16A;32A |
| İsim | Stand Tipi Patlamaya Dayanıklı Fan |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Endüstriyel Fanlar |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Matrial | Döküm alüminyum alaşımı |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Havacılık Engelleme LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | LED Patlama Korumalı Işık Korozyon Önleyici Üç Korumalı Tam Plastik Floresan Aydınlatma |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80°C. |
| IP Derecelendirmesi | IP66, WF2 |
| Lamba Işık Verimi | 100 lm/ağ |
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |