| Ürün adı | Patlama geçirmez bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Konu boyutu | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Ex işareti | Iib, Iic |
| Ürün adı | Patlama geçirmez bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Konu boyutu | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Ex işareti | Iib, Iic |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Kablo Bağlantı Kutusu |
|---|---|
| Eski işaret | EXdIIC T6 Gb; |
| Malzeme | Alüminyum |
| İplik | G |
| Kutu Arayüzü | 2 Yollu, 3 Yollu, 4 Yollu, 5 Yollu |
| Ürün adı | Patlama geçirmez dağıtım kutusu |
|---|---|
| Gerilim | 200VAC-400VAC |
| Malzeme | Alüminyum |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130°C |
| Koruma Seviyesi | IP54/65 |
| İsim | GRP WF1 Patlamaya Dayanıklı Bağlantı Kutusu IP65 Basınçlı Döküm Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Konut | Alüminyum Döküm |
| Dış | Paslanmaz çelik |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf | WF1 |
| İsim | IP65 Patlamaya Dayanıklı Dağıtım Kutusu Kontrol Paneli Korozyona Dirençli |
|---|---|
| Malzeme | Die Cast Alüminyum |
| Özellik | Korozyona Dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | Karton veya Paletler |
| Teslim süresi | 7 iş günü |