| İsim | patlamaya dayanıklı eksenel fan |
|---|---|
| dalgalanma | 110V/220V/380V |
| Fleksografik / Ofset Baskı | Renk/Hava hacmi mevcut |
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Montaj | 4 tip |
| İsim | Alüminyum Alaşımlı Patlamaya Dayanıklı Duvar Egzoz Aksiyel Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Bıçak | DÖKÜM ALÜMİNYUM ÇARK |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| Ambalaj bilgileri | Karton veya Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Menşe yeri | Çin |
| Model numarası | YWF |