| Ürün adı | Patlamaya Dayanıklı Pirinç Metal IP68 Su Geçirmez Kablo Rakoru |
|---|---|
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~+100 derece |
| Özellik | Pürüzsüz yüzey |
| Uygun kablo çapı | 10-14mm |
| Sıkıştırma aralığı | 6-12MM |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç, Kauçuk |
| Özellik | Pürüzsüz yüzey |
| Eski işaret | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kablo çapı aralığı | 6-12MM |
| Sıkıştırma aralığı | 6-12MM |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç, Kauçuk |
| Özellik | Pürüzsüz yüzey |
| Eski işaret | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kablo çapı aralığı | 6-12MM |
| Sıkıştırma aralığı | 6-12MM |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç, Kauçuk |
| Özellik | Pürüzsüz yüzey |
| Eski işaret | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kablo çapı aralığı | 6-12MM |
| İsim | Patlama geçirmez kablo bezleri |
|---|---|
| Eski işaret | Exd IICT4 Gb |
| Malzeme | SS304, Bakır-nikel kaplamalı, bakır, karbon çeliği mevcuttur. |
| Koruma | IP66 |
| İplik | G,NPT;METRİK |