| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥120dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90dB,120db,180dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Açık Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Eski işaret | Ex db IIC T4 Gb,Ex db IIIC T80°C Db |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90dB,120db,180dB |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kapak malzemesi | temperli cam |
| Işık kaynağı | Ultra parlak LED |
| Mevcut renkler | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |