| İsim | IP65 Patlamaya Dayanıklı Dağıtım Kutusu Kontrol Paneli Korozyona Dirençli |
|---|---|
| Malzeme | Die Cast Alüminyum |
| Özellik | Korozyona Dayanıklı |
| Ambalaj bilgileri | Karton veya Paletler |
| Teslim süresi | 7 iş günü |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | Korozyon Önleyici ve Patlamaya Dayanıklı Döner Anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Grp |
| Çalışma Gerilimi | 220V/380V |
| Eski işaret | Exde IICT6 |
| Koruma | IP65 |
| Ürün adı | Patlama geçirmez dağıtım kutusu |
|---|---|
| Gerilim | 200VAC-400VAC |
| Malzeme | Alüminyum |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130°C |
| Koruma Seviyesi | IP54/65 |
| Ürün adı | Patlama geçirmez esnek boru |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Ex işareti | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Boyut | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| Ürün Adı Patlamaya Dayanıklı Esnek Boru Malzemesi Paslanmaz Çelik IP Derecelendirmesi IP66 Öğe Tü | Patlama geçirmez esnek boru |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Eski işaret | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -30 - 40 |
| Gerilim | 220V/380V |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Alarm Uyarı Işığı Ses Sinyal Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |