| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | Stand Tipi Patlamaya Dayanıklı Fan |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Korozyon Önleyici ve Patlamaya Dayanıklı Döner Anahtar |
|---|---|
| Malzeme | Grp |
| Çalışma Gerilimi | 220V/380V |
| Eski işaret | Exde IICT6 |
| Koruma | IP65 |