| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Açık Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Eski işaret | Ex db IIC T4 Gb,Ex db IIIC T80°C Db |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥180dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Çalışma modu | Döndür/Flaş/Flaş/Sabit |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Eski işaret | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Paketleme Detayları | LED/Floresan tüp |
| Malzeme | Öldürme dökme alüminyum kaplama |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Eski işaret | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| %100 Polyester | LED/Floresan tüp |
| Malzeme | Öldürme dökme alüminyum kaplama |
| İsim | LED Patlama Korumalı Işık Korozyon Önleyici Üç Korumalı Tam Plastik Floresan Aydınlatma |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80°C. |
| IP Derecelendirmesi | IP66, WF2 |
| Lamba Işık Verimi | 100 lm/ağ |
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Havacılık Engelleme LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |