| İsim | Taşınabilir Patlamaya Dayanıklı Havalandırma Fanı |
|---|---|
| Eski işaret | Exd IIBT4 Gb |
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Stand Tipi Patlamaya Dayanıklı Fan |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Portatif Havalandırma Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Koruma | IP55 |
| Renk | Özelleştirilmiş Mevcut |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Endüstriyel Fanlar |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Matrial | Döküm alüminyum alaşımı |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| İsim | patlamaya dayanıklı eksenel fan |
|---|---|
| dalgalanma | 110V/220V/380V |
| Fleksografik / Ofset Baskı | Renk/Hava hacmi mevcut |
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Montaj | 4 tip |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |