| Nazwa produktu | Lampa przeciwwybuchowa LED antykorozyjna, trójodporna, w całości z tworzywa sztucznego, oświetlenie fluorescencyjne |
| Numer artykułu. | BYS |
| Opcje mocy | 1×10W, 2×10W, 2×36W, 3×10W, 1×20W, 2×20W, 3×20W, 3×26W |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240V |
| Temperatura barwowa | 3000K~6500K |
| Efektywność energetyczna | >100lm/W |
| Żywotność | Ponad 50 000 godzin |
| Długość świetlówki | 2 stopy, 4 stopy |
| Waga netto | 4,0 kg/szt. |
| Ilość w kartonie | 1 szt. |
| Rozmiar kartonu | 139×25×17 cm |
| Klasa ochrony | IP66, WF2 |
| Oznaczenie Ex | Ex de IIC T6 Gb / Ex tD A21 IP66 T80°C |