| Ürün Adı | LED Patlama Kanıtlı Işık Anti Koroziv Üç Kanıtlı Tam Plastik Floresan Işık |
| No. | BYS |
| Güç Seçenekleri | 1×10W, 2×10W, 2×36W, 3×10W, 1×20W, 2×20W, 3×20W, 3×26W |
| Giriş Voltajı | AC 100-240V |
| Renk sıcaklığı | 3000K~6500K |
| Enerji Verimliliği | > 100lm/W |
| Yaşam süresi | 50.000 saatten fazla |
| Tüp Uzunluğu | İki ayak, dört ayak. |
| Net Ağırlık | 4.0 kgs/pc |
| Karton başına miktar | % 1 |
| Karton Boyutu | 139×25×17 cm |
| Koruma sınıfı | IP66, WF2 |
| Ex Mark | Ex de IIC T6 Gb / Ex tD A21 IP66 T80°C |