| Productnaam | LED-explosiebestendige licht Anti-corrosieve Tri-proof volledig kunststof fluorescerend licht |
| Artikel nr. | BYS |
| Stroomopties | 1 × 10W, 2 × 10W, 2 × 36W, 3 × 10W, 1 × 20W, 2 × 20W, 3 × 20W, 3 × 26W |
| Inlaatspanning | AC 100-240V |
| Kleurtemperatuur | 3000K~6500K |
| Energiezuinigheid | > 100lm/W |
| Levensduur | Meer dan 50.000 uur |
| Lange buizen | Twee voet, vier voet. |
| Nettogewicht | 4.0 kg/pc |
| Hoeveelheid per doos | 1 pc |
| Afmeting doos | 139 × 25 × 17 cm |
| Beschermingsklasse | IP66, WF2 |
| Ex Mark | Ex de IIC T6 Gb / Ex tD A21 IP66 T80°C |