| Ονομασία του προϊόντος | Φωτισμός LED ανθεκτικός στην έκρηξη Αντιδιαβρωτικός Τρι-αποστασιοποιημένος πλήρης πλαστικός φθοριστικός φωτισμός |
| Άρθρο αριθ. | ΒΥΣ |
| Επιλογές ισχύος | 1 × 10W, 2 × 10W, 2 × 36W, 3 × 10W, 1 × 20W, 2 × 20W, 3 × 20W, 3 × 26W |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K~6500K |
| Ηλεκτρική αποδοτικότητα | > 100lm/W |
| Εποχή ζωής | Περισσότερες από 50.000 ώρες |
| Διάστημα σωλήνα | 2 πόδια, 4 πόδια |
| Καθαρό βάρος | 40,0 kg/pc |
| Ποσότητα ανά κουτί | 1 εκατ. |
| Μέγεθος κουτί | 139 × 25 × 17 εκατοστά |
| Κλάση προστασίας. | IP66, WF2 |
| Ex Μάρκος | Ex de IIC T6 Gb / Ex tD A21 IP66 T80°C |