Zaprojektowane do zastosowań ciężkiej przemysłu wymagających odporności na wybuchy i wyższej wydajności świetlnej.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Znak EX | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C |
| Obudowa | Stopy aluminium bez miedzi, powierzchnia powlekana proszkiem, żółta |
| Przejrzystość | Szkło wytrzymałe, wytrzymałość 4J |
| Odkryty element mocujący | Pozostałe |
| Kierowca LED | Wprowadzanie szerokiego napięcia, wyjście CC-CV (prąd stały - napięcie stałe) |
| Specyfikacja światła | LED |
| Moc lampy (W) | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | > 80 |
| Temperatura koloru (CCT) | 5700K (chłodny biały dostępny ogólnie) |
| Napęd nominalny | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Wstawianie | Typ sufitu, typ ściany, typ uchwytu |
| Wpisy kablowe | G3/4" |
| Dostępna średnica zewnętrzna kabla | Φ10mm-Φ14mm |