| Naam | IP65 Explosieveilige verdeelkast Bedieningspaneel Corrosiebestendig |
|---|---|
| Materiaal | Die gegoten aluminium |
| Functie | Corrosiebestendig |
| Verpakking Details | kartons of pallets |
| Levertijd | 7 werkdagen |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | Anticorrosieve en explosieveilige draaischakelaar |
|---|---|
| Materiaal | GRP |
| Bedrijfsspanning | Als de vraag van de klant |
| Ex-merk | Exde IICT6 |
| Bescherming | IP65 |
| Productnaam | Explosiebestendige Distributiedoos |
|---|---|
| Spanning | 200VAC-400VAC |
| Materiaal | Aluminium |
| Explosieveilige kwaliteit | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130℃ |
| Beschermingsniveau | IP54/65 |
| Productnaam | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| IP-classificatie | IP65 |
| Ex-teken | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Maat | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |
| Naam | Explosieveilige ventilatie Axiale ventilator |
|---|---|
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Productnaam Explosieveilige flexibele leiding Materiaal roestvrij staal Ip-classificatie IP66 Art | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Ex-merk | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Werktemperatuur (℃) | -30 - 40 |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig alarmwaarschuwingslampje Geluidssignaallicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP66 |