| Ονομα | Πίνακας Ελέγχου Πίνακας Ελέγχου Πίνακας Διανομής με αντιεκρηκτική προστασία IP65 Ανθεκτικό στη διάβρ |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια ή παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός και αντιεκρηκτικός περιστροφικός διακόπτης |
|---|---|
| Υλικό | GRP |
| Τάση λειτουργίας | 220V/380V |
| Ex mark | Exde IICT6 |
| Προστασία | IP65 |
| Όνομα προϊόντος | Explosionproof κιβώτιο διανομής |
|---|---|
| Δυναμικό | 200VAC-400VAC |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130℃ |
| Επίπεδο Προστασίας | IP54/65 |
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικός αγωγός ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Πρώην-σημάδι | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Μέγεθος | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας αερισμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Όνομα προϊόντος Εύκαμπτος αγωγός με προστασία από έκρηξη Υλικό Ανοξείδωτο ατσάλι Βαθμολογία IP IP | Ελαστικός αγωγός ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ex mark | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -30 - 40 |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Ονομα | Προειδοποιητικό φως συναγερμού με προστασία από έκρηξη πολλαπλών επιπέδων Ηχητικό σήμα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |