| Ονομα | αντιεκρηκτικός αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V/380V |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος όγκος χρώματος/αέρα |
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Βάση | 4 Τύποι |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας εξάτμισης τοίχου από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Πυκνωμένο φύλλο σιδήρου |
| Λεπίδες | ΦΤΕΡΩΤΗ ΧΥΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας αερισμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας αερισμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια ή παλέτες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΓΠ |