| Όνομα προϊόντος | Αδιάβροχο στυπιοθλίπτη καλωδίου από ορειχάλκινο με προστασία από έκρηξη IP68 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ~+100 βαθμοί |
| Χαρακτηριστικό | Λεία επιφάνεια |
| Κατάλληλη διάμετρο καλωδίου | 10-14 χιλιοστά |
| Φάσμα σύσφιξης | 6-12mm |
|---|---|
| Υλικό | Ορείχαλκος, Καουτσούκ |
| Χαρακτηριστικό | Λεία επιφάνεια |
| Ex mark | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Δb |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου | 6-12mm |
| Φάσμα σύσφιξης | 6-12mm |
|---|---|
| Υλικό | Ορείχαλκος, Καουτσούκ |
| Χαρακτηριστικό | Λεία επιφάνεια |
| Ex mark | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Δb |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου | 6-12mm |
| Φάσμα σύσφιξης | 6-12mm |
|---|---|
| Υλικό | Ορείχαλκος, Καουτσούκ |
| Χαρακτηριστικό | Λεία επιφάνεια |
| Ex mark | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Δb |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου | 6-12mm |
| Ονομα | ανθεκτικός σε έκρηξη αδένας καλωδίου |
|---|---|
| Ex mark | Exd IICT4 Gb |
| Υλικό | SS304, Χαλκόνικελος, χαλκός, ανθρακούχο χάλυβας διαθέσιμος. |
| Προστασία | IP66 |
| Νήμα | G,NPT;METRIC |