| Ονομα | Κουτί διακλάδωσης καλωδίων με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | EXdIIC T6 Gb; |
| Υλικό | Χυτοσίδηρο |
| Νήμα | νήμα G |
| Διασύνδεση Box | 2 Way, 3 Way, 4 Way, 5 Way |
| Ονομα | Πίνακας Ελέγχου Πίνακας Ελέγχου Πίνακας Διανομής με αντιεκρηκτική προστασία IP65 Ανθεκτικό στη διάβρ |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια ή παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όνομα προϊόντος | ανθεκτικό σε έκρηξη κουτί διακλάδωσης |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Μέγεθος νήματος | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Πρώην-σημάδι | Iib, Iic |
| Ονομα | GRP WF1 Κουτί διακλάδωσης με προστασία από έκρηξη IP65 Κέλυφος αλουμινίου χύτευσης |
|---|---|
| Στέγαση | χύτευση αλουμινίου |
| Εξωτερικός | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης | WF1 |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Όνομα προϊόντος | ανθεκτικό σε έκρηξη κουτί διακλάδωσης |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Μέγεθος νήματος | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Πρώην-σημάδι | Iib, Iic |
| Όνομα προϊόντος | Explosionproof κιβώτιο διανομής |
|---|---|
| Δυναμικό | 200VAC-400VAC |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130℃ |
| Επίπεδο Προστασίας | IP54/65 |
| Όνομα προϊόντος Εύκαμπτος αγωγός με προστασία από έκρηξη Υλικό Ανοξείδωτο ατσάλι Βαθμολογία IP IP | Ελαστικός αγωγός ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ex mark | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -30 - 40 |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικός αγωγός ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Πρώην-σημάδι | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Μέγεθος | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |