| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Ανοιχτό Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ήχος | ≥180dB |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Λειτουργία εργασίας | Περιστροφή/Φλας/Στροβοσκοπική/Σταθερή |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ex mark | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Τύπος λαμπτήρα | Σωλήνας LED/φθορισμού |
| Υλικό | Χυτή κύβος κατοικία αργιλίου |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ex mark | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Λυχνία | Σωλήνας LED/φθορισμού |
| Υλικό | Χυτή κύβος κατοικία αργιλίου |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός φωτισμός LED με προστασία από έκρηξη Πλήρης Πλαστικός Φωτισμός φθορισμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Αξιολόγηση IP | IP66, WF2 |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 100lm/w |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως LED με προστασία από έκρηξη αεροπορίας |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |