| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Μητρική | Χυτοσίδηρο |
|---|---|
| Τύπος βάσης | Ε27 |
| Εξουσία | 250W/400W/1000W |
| Προσαρμοσμένη λάμπα | 250W, 400W, 1000W (Νάτριο Υψηλής Πίεσης) |
| Πηγή φωτός | ΕΚΡΥΨΕ |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| βάρος | 1Kg/2kg/3kg |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Όνομα προϊόντος | Αδιάβροχο στυπιοθλίπτη καλωδίου από ορειχάλκινο με προστασία από έκρηξη IP68 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ~+100 βαθμοί |
| Χαρακτηριστικό | Λεία επιφάνεια |
| Κατάλληλη διάμετρο καλωδίου | 10-14 χιλιοστά |