| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός και αντιεκρηκτικός περιστροφικός διακόπτης |
|---|---|
| Υλικό | GRP |
| Τάση λειτουργίας | 220V/380V |
| Ex mark | Exde IICT6 |
| Προστασία | IP65 |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |