| Ονομα | 50-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Τάση εισόδου | 100VAC-240VAC |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -20 - 40 |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός Φωτισμού και Κυκλωμάτων |
| Ονομα | Φωτιστικό LED με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Τάση εισόδου | 100-240 VAC |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000K Ψυχρό Λευκό |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000h |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός φωτισμός LED με προστασία από έκρηξη Πλήρης Πλαστικός Φωτισμός φθορισμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Αξιολόγηση IP | IP66, WF2 |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 100lm/w |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού υψηλής έντασης με προστασία από έκρηξη 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Βαθμός IP | IP65, IP66 |