Αντιεκρηκτική Ηχητική Οπτική Συναγερμός 24V AC για Εργοστάσια Πετρελαίου / Αερίου Χημικών
| Τροφοδοτικό: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης: | κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης: | κράμα αλουμινίου |
| Ονομα: | Προειδοποιητικό φως LED με προστασία από έκρηξη με ηχητική σειρήνα |
|---|---|
| Ex mark: | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Δυναμικό: | 380V/220V/110V/36V/24V |
| Ονομα: | Φως LED συναγερμού υψηλής έντασης με προστασία από έκρηξη 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex mark: | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος: | ≥120dB |
| Τάση εισόδου (V): | AC220 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
| Χρόνος Φόρτισης: | 2*3W |
| Τύπος βάσης: | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία: | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ονομα: | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark: | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου: | 100-277vac |
| Ονομα: | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP: | IP66 |
| Ονομα: | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark: | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό: | AC100~277V |
| Ονομα: | Ανεμιστήρας με προστασία από έκρηξη τύπου βάσης |
|---|---|
| Μοντέλο: | ΦΒ |
| Μοτέρ: | Χάλκινο μοτέρ με αντιεκρηκτική προστασία |
| Ονομα: | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP: | IP66 |
| Τροφοδοτικό: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος: | 90dB |
| Τροφοδοτικό: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ήχος: | ≥180dB |
| Εφαρμογή: | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |