| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V110V/24V |
| Τύπος | 16Α;32Α |
| Ονομα | Ανεμιστήρας με προστασία από έκρηξη τύπου βάσης |
|---|---|
| Μοντέλο | ΦΒ |
| Μοτέρ | Χάλκινο μοτέρ με αντιεκρηκτική προστασία |
| Ex mark | Exd IIC T4 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Ονομα | Βιομηχανικοί ανεμιστήρες με προστασία από έκρηξη |
|---|---|
| Μοντέλο | ΦΒ |
| Μητρική | Άλλες αλουμινένιες ενώσεις |
| Μοτέρ | Χάλκινο μοτέρ με αντιεκρηκτική προστασία |
| Ex mark | Exd IIC T4 Gb |
| Ονομα | Φως LED με προστασία από έκρηξη αεροπορίας |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός φωτισμός LED με προστασία από έκρηξη Πλήρης Πλαστικός Φωτισμός φθορισμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Αξιολόγηση IP | IP66, WF2 |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 100lm/w |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |