| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V110V/24V |
| Type | 16A;32A |
| Name | Stand Type Explosion Proof Fan |
|---|---|
| Model | FB |
| Motor | Explosion-proof Copper Motor |
| Ex Mark | Exd IIC T4 Gb |
| Protection | IP55 |
| Name | Explosion Proof Industrial Fans |
|---|---|
| Model | FB |
| Matrial | Die-cast Aluminum Alloy |
| Motor | Explosion-proof Copper Motor |
| Ex Mark | Exd IIC T4 Gb |
| Name | Explosion Proof Aviation Obstruction LED Light |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6Gb; Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Power | 5-10W,20W,40W |
| Name | Explosion Proof LED Aircraft Warning Light For Hazardous Areas |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6Gb; Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Power | 5-10W,20W,40W |
| Name | Explosion Proof LED Aircraft Warning Light For Hazardous Areas |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6Gb; Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Power | 5-10W,20W,40W |
| Name | LED Explosion Proof Light Anti Corrosive Tri-Proof Full Plastic Fluorescent Lighting |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb/Ex TD A21 IP66 T80℃. |
| IP Rating | IP66, WF2 |
| Lamp Luminous Efficiency | 100lm/w |
| Working Temperature | -45 - 50℃ |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |