| Base Type | Ceiling Mount, Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Matrial | Cast Aluminum |
|---|---|
| Base Type | E27 |
| Power | 250W/400W/1000W |
| Adapted Lamp | 250W, 400W, 1000W(High Pressure Sodium) |
| Light Source | HID |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Warranty | 1 Year |
| Function | Alarm Warning |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Weight | 1kg/2kg/3kg |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Product Name | Explosion Proof Brass Metal IP68 Waterproof Cable Gland |
|---|---|
| Protection Grade | IP68 |
| Working Temperature | -40~+100 Degree |
| Feature | Smooth Surface |
| Suitable Cable Diameter | 10-14mm |