| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | Anti-Corrosion And Explosion-Proof Rotary Switch |
|---|---|
| Material | GRP |
| Operating Voltage | 220V/380V |
| Ex Mark | Exde IICT6 |
| Protection | IP65 |
| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |