| Name | Portable Explosion Proof Ventilation Fan |
|---|---|
| Ex Mark | Exd IIBT4 Gb |
| Material | Thickened Iron Sheet |
| Rated Voltage | 110V/220V/380V |
| Protection | IP55 |
| Name | Stand Type Explosion Proof Fan |
|---|---|
| Model | FB |
| Motor | Explosion-proof Copper Motor |
| Ex Mark | Exd IIC T4 Gb |
| Protection | IP55 |
| Name | Portable Ventilation Fan |
|---|---|
| Material | Thickened Iron Sheet |
| Rated Voltage | 110V/220V/380V |
| Protection | IP55 |
| Color | Customized Avaliable |
| Name | Explosion Proof Ventilation Axial Fan |
|---|---|
| Type | Exhaust And Suction(optional)Type |
| Rated Voltage | 110V/220V/380V |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Protection | IP55 |
| Name | Explosion Proof Industrial Fans |
|---|---|
| Model | FB |
| Matrial | Die-cast Aluminum Alloy |
| Motor | Explosion-proof Copper Motor |
| Ex Mark | Exd IIC T4 Gb |
| Features | Explosion Proof |
|---|---|
| Name | Explosion-proof Axial Fan |
| Volatage | 110V/220V/380V |
| Customize | Color/Air Volum Available |
| Electric Current Type | AC |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |