| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Ocena IP | IP65 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥180dB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Tryb pracy | Obróć / Lampa błyskowa / Stroboskop / Stały |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED BBJ-Ⅱ o wysokiej intensywności i mocy 120 dB, przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Stopień ochrony | IP65, IP66 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza LED z syreną dźwiękową |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| woltaż | 380 V/220 V/110 V/36 V/24 V |
| dźwięk | 90dB |
| Moc | 5W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe, stroboskopowe światła ostrzegawcze LED Oświetlenie alarmowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | światełko przeszkód lotniczych odporne na wybuch |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| Napięcie wejściowe (V) | 24 V, 110 V, 220 V, |
| Emitowanie koloru | Czerwony, zielony, niebieski (opcjonalnie) |
| Źródło światła | PROWADZONY |