| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ήχος | ≥120dB |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομα | Προειδοποιητικό φως LED με προστασία από έκρηξη με ηχητική σειρήνα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Δυναμικό | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ήχος | 90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Ονομα | Προειδοποιητικές λυχνίες LED Strobe με αντιεκρηκτική προστασία Φωτισμός συναγερμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | φως εμποδίου αεροπορικής κυκλοφορίας ανθεκτικό σε έκρηξη |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Τάση εισόδου (V) | 24V,110V,220V, |
| Χρώμα που εκπέμπει | Κόκκινο, Πράσινο, Μπλε (Προαιρετικό) |
| Πηγή φωτός | LED |