| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| geluid | ≥120dB |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Explosiebestendig LED-waarschuwingslicht met hoorbare sirene |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Spanning | 380V/220V/110V/36V/24V |
| geluid | 90db |
| Stroom | 5W |
| Naam | Explosieveilige LED-stroboscoopwaarschuwingslichten Alarmverlichting |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥180dB |
| Stroom | 20W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | explosiebestendige luchtvaartobstructielamp |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Ingangsspanning (V) | 24V,110V,220V, |
| Kleur uitzenden | Rood, groen, blauw (optioneel) |
| Lichtbron | LED |