| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| صدا | ≥120DB |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | چراغ هشدار LED ضد انفجار با آژیر قابل شنیدن |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db ⅡC T4 Gb؛ Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| ولتاژ | 380V/220V/110V/36V/24V |
| صدا | 90 دسی بل |
| قدرت | 5 وات |
| نام | چراغهای هشدار دهنده بارق LED ضد انفجار روشنایی هشدار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ مانع هوانوردی ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| ولتاژ ورودی (V) | 24 ولت، 110 ولت، 220 ولت، |
| ساطع کننده رنگ | قرمز، سبز، آبی (اختیاری) |
| منبع نور | LED |