| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥120dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Patlama Korumalı Sesli Sirenli LED Uyarı Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130°Db |
| Gerilim | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ses | 90 dB |
| Güç | 5W |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Flaş Uyarı Işıkları Alarm aydınlatması |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | Patlama geçirmez havacılık engelleme ışığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi(V) | 24V,110V,220V, |
| Renk yayan | Kırmızı, Yeşil, Mavi (İsteğe bağlı) |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |