| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sound | ≥120dB |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Explosion Proof LED Warning Light With Audible Siren |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db ⅡC T4 Gb;Ex Tb ⅢC T130℃ Db |
| Voltage | 380V/220V/110V/36V/24V |
| Sound | 90dB |
| Power | 5W |
| Name | Explosion Proof LED Strobe Warning Lights Alarm Lighting |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80℃ Db |
| Sound | ≥180dB |
| Power | 20W |
| IP Rating | IP66 |
| Name | Explosion Proof Aviation Obstruction Light |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| Input Voltage(V) | 24V,110V,220V, |
| Emitting Color | Red, Green,Blue(Optional) |
| Light Source | LED |