| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Nazwa | Przenośny wentylator przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IIBT4 Gb |
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Przenośny wentylator |
|---|---|
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Ochrona | IP55 |
| Kolor | Dostępne na zamówienie |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |